Academy of Art University
Academy of Art University
Academy of Art University

Academy of Art University

Od 1929 roku artyści i projektanci nazywają Academy of Art University swoim domem. Założona w San Francisco i będąca własnością rodziny, jest jedną z największych prywatnych akredytowanych szkół artystycznych i projektowych w kraju. Jesteśmy przede wszystkim szkołą zawodową - wyspecjalizowanym miejscem, które pomaga opanować rzemiosło, przygotowując się do ról zawodowych jako artystów i projektantów. Nasz praktyczny, rozsądny program nauczania jest prowadzony przez jedne z najwybitniejszych umysłów pracujących w dzisiejszych kreatywnych i innowacyjnych branżach. Pomogą Ci rozwinąć Twój talent i zdobyć umiejętności poszukiwane na rynku kreatywnym.

W wersji PRO znajdziesz

Powiązane kursy

30

wybranych serwisów
BADŹ na bieżąco

Sprawdź inne serwisy

Eduj.pl
Eduj.pl

Eduj.pl

Platforma dla twórców szkoleń online z prowizyjnym systemem rozliczeń dla autorów.

Podia
Podia

Podia

Zamień swoją pasję w dochód. Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać kursy online, seminaria internetowe, pliki do pobrania i członkostwa bez martwienia się o technologię.

Eduweb
Eduweb

Eduweb

Naucz się programowania, grafiki, marketingu online z ponad 1000 godzin kursów wideo. Ucz się od najlepszych w branży siedząc wygodnie w domu. Rozwiń swoje kompetencje. Nielimitowany dostęp. Indywidualnie lub grupowo. Ponad 1000 godzin kursów.

Kajabi
Kajabi

Kajabi

Twórz, promuj i sprzedawaj swój kurs online, witrynę członkowską lub program coachingowy bez kodowania, zatrudniania, uczenia się, wtyczek i zepsutych integracji. Po prostu piękny, profesjonalny biznes oparty na wiedzy, zbudowany zaledwie kilkoma kliknięciami.

Pluralsight
Pluralsight

Pluralsight

Pluralsight, Inc. to amerykańska publiczna firma edukacyjna online, która oferuje różnorodne szkolenia wideo dla programistów, administratorów IT i kreatywnych profesjonalistów za pośrednictwem swojej witryny internetowej.

Udemy
Udemy

Udemy

Dołącz do 40 milionów kursantów z całego świata, którzy już uczą się z Udemy! Do wyboru masz ponad 100.000 wysokiej jakości kursów internetowych na życzenie!

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.