Creative Live
Creative Live
Creative Live

Creative Live

Oprócz tysięcy naszych zajęć online, chcemy pomóc naszej społeczności na całym świecie w utrzymaniu jeszcze lepszej łączności i inspiracji w tym trudnym okresie COVID. Przedstawiamy CreativeLive TV - nasz bezpłatny, całodobowy program telewizyjny, transmitowany na żywo z salonów, studiów i stołów kuchennych znanych, kreatywnych ikon. Ciesz się występami muzycznymi, zadaniami i odpowiedziami na żywo, gotowaniem, mówieniem, rękodziełem i nie tylko - wszystko w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni pełnej radości, wspólnych doświadczeń i interaktywnego czatu na żywo.

W wersji PRO znajdziesz

Powiązane kursy

30

wybranych serwisów
BADŹ na bieżąco

Sprawdź inne serwisy

Learnu Pon
Learnu Pon

Learnu Pon

Uwolnij moc uczenia się dzięki LearnUpon LMS. Łącząc technologię zorientowaną na użytkownika i wiodącą w branży wiedzę specjalistyczną, skorzystaj z LearnUpon, aby zapewnić skuteczne szkolenia, które napędzają sukces pracownika, partnera i klienta w Twojej firmie.

Academy of Art University
Academy of Art University

Academy of Art University

Od 1929 roku artyści i projektanci nazywają Academy of Art University swoim domem. Założona w San Francisco i będąca własnością rodziny, jest jedną z największych prywatnych akredytowanych szkół artystycznych i projektowych w kraju. Jesteśmy przede wszystkim szkołą zawodową - wyspecjalizowanym miejscem, które pomaga opanować rzemiosło, przygotowując się do ról zawodowych jako artystów i projektantów. Nasz praktyczny, rozsądny program nauczania jest prowadzony przez jedne z najwybitniejszych umysłów pracujących w dzisiejszych kreatywnych i innowacyjnych branżach. Pomogą Ci rozwinąć Twój talent i zdobyć umiejętności poszukiwane na rynku kreatywnym.

Iamagmasterclasses
Iamagmasterclasses

Iamagmasterclasses

Ucz się, udostępniaj i łącz się z najlepszymi artystami dzięki IAMAG Master Classes.

Strefa Kursów
Strefa Kursów

Strefa Kursów

Kursy ze strefakursów.pl uczą konkretnych umiejętności, które pozwolą Ci się rozwinąć zawodowo lub hobbystycznie. Każdy kurs przepełniony jest praktyczną wiedzą, która ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonych życiowych celów.

Udemy
Udemy

Udemy

Dołącz do 40 milionów kursantów z całego świata, którzy już uczą się z Udemy! Do wyboru masz ponad 100.000 wysokiej jakości kursów internetowych na życzenie!

Flinders University / CDW Studios
Flinders University / CDW Studios

Flinders University / CDW Studios

CDW Studios School of Visual Effects and Entertainment Design działa od 2011 roku, zapewniając studentom w całej Australii najbardziej aktualne i odpowiednie wykształcenie do pracy w branży VFX i projektowania rozrywki.

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.