Flinders University / CDW Studios
Flinders University / CDW Studios
Flinders University / CDW Studios

Flinders University / CDW Studios

CDW Studios School of Visual Effects and Entertainment Design działa od 2011 roku, zapewniając studentom w całej Australii najbardziej aktualne i odpowiednie wykształcenie do pracy w branży VFX i projektowania rozrywki.

W wersji PRO znajdziesz

Powiązane kursy

30

wybranych serwisów
BADŹ na bieżąco

Sprawdź inne serwisy

CG Spectrum
CG Spectrum

CG Spectrum

Szkoła online animacji, efektów wizualnych i projektowania gier.

Kajabi
Kajabi

Kajabi

Twórz, promuj i sprzedawaj swój kurs online, witrynę członkowską lub program coachingowy bez kodowania, zatrudniania, uczenia się, wtyczek i zepsutych integracji. Po prostu piękny, profesjonalny biznes oparty na wiedzy, zbudowany zaledwie kilkoma kliknięciami.

Academy of Art University
Academy of Art University

Academy of Art University

Od 1929 roku artyści i projektanci nazywają Academy of Art University swoim domem. Założona w San Francisco i będąca własnością rodziny, jest jedną z największych prywatnych akredytowanych szkół artystycznych i projektowych w kraju. Jesteśmy przede wszystkim szkołą zawodową - wyspecjalizowanym miejscem, które pomaga opanować rzemiosło, przygotowując się do ról zawodowych jako artystów i projektantów. Nasz praktyczny, rozsądny program nauczania jest prowadzony przez jedne z najwybitniejszych umysłów pracujących w dzisiejszych kreatywnych i innowacyjnych branżach. Pomogą Ci rozwinąć Twój talent i zdobyć umiejętności poszukiwane na rynku kreatywnym.

Strefa Kursów
Strefa Kursów

Strefa Kursów

Kursy ze strefakursów.pl uczą konkretnych umiejętności, które pozwolą Ci się rozwinąć zawodowo lub hobbystycznie. Każdy kurs przepełniony jest praktyczną wiedzą, która ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonych życiowych celów.

Learnu Pon
Learnu Pon

Learnu Pon

Uwolnij moc uczenia się dzięki LearnUpon LMS. Łącząc technologię zorientowaną na użytkownika i wiodącą w branży wiedzę specjalistyczną, skorzystaj z LearnUpon, aby zapewnić skuteczne szkolenia, które napędzają sukces pracownika, partnera i klienta w Twojej firmie.

Udemy
Udemy

Udemy

Dołącz do 40 milionów kursantów z całego świata, którzy już uczą się z Udemy! Do wyboru masz ponad 100.000 wysokiej jakości kursów internetowych na życzenie!

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.