Pluralsight
Pluralsight
Pluralsight

Pluralsight

Pluralsight, Inc. to amerykańska publiczna firma edukacyjna online, która oferuje różnorodne szkolenia wideo dla programistów, administratorów IT i kreatywnych profesjonalistów za pośrednictwem swojej witryny internetowej.

W wersji PRO znajdziesz

4

Powiązane kursy

30

wybranych serwisów
BADŹ na bieżąco

Sprawdź inne serwisy

Iamagmasterclasses
Iamagmasterclasses

Iamagmasterclasses

Ucz się, udostępniaj i łącz się z najlepszymi artystami dzięki IAMAG Master Classes.

Eduweb
Eduweb

Eduweb

Naucz się programowania, grafiki, marketingu online z ponad 1000 godzin kursów wideo. Ucz się od najlepszych w branży siedząc wygodnie w domu. Rozwiń swoje kompetencje. Nielimitowany dostęp. Indywidualnie lub grupowo. Ponad 1000 godzin kursów.

Udemy
Udemy

Udemy

Dołącz do 40 milionów kursantów z całego świata, którzy już uczą się z Udemy! Do wyboru masz ponad 100.000 wysokiej jakości kursów internetowych na życzenie!

Kajabi
Kajabi

Kajabi

Twórz, promuj i sprzedawaj swój kurs online, witrynę członkowską lub program coachingowy bez kodowania, zatrudniania, uczenia się, wtyczek i zepsutych integracji. Po prostu piękny, profesjonalny biznes oparty na wiedzy, zbudowany zaledwie kilkoma kliknięciami.

Podia
Podia

Podia

Zamień swoją pasję w dochód. Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać kursy online, seminaria internetowe, pliki do pobrania i członkostwa bez martwienia się o technologię.

Creative Live
Creative Live

Creative Live

Oprócz tysięcy naszych zajęć online, chcemy pomóc naszej społeczności na całym świecie w utrzymaniu jeszcze lepszej łączności i inspiracji w tym trudnym okresie COVID. Przedstawiamy CreativeLive TV - nasz bezpłatny, całodobowy program telewizyjny, transmitowany na żywo z salonów, studiów i stołów kuchennych znanych, kreatywnych ikon. Ciesz się występami muzycznymi, zadaniami i odpowiedziami na żywo, gotowaniem, mówieniem, rękodziełem i nie tylko - wszystko w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni pełnej radości, wspólnych doświadczeń i interaktywnego czatu na żywo.

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.