Udemy
Udemy
Udemy

Udemy

Dołącz do 40 milionów kursantów z całego świata, którzy już uczą się z Udemy! Do wyboru masz ponad 100.000 wysokiej jakości kursów internetowych na życzenie!

W wersji PRO znajdziesz

16

Powiązane kursy

30

wybranych serwisów
BADŹ na bieżąco

Sprawdź inne serwisy

Strefa Kursów
Strefa Kursów

Strefa Kursów

Kursy ze strefakursów.pl uczą konkretnych umiejętności, które pozwolą Ci się rozwinąć zawodowo lub hobbystycznie. Każdy kurs przepełniony jest praktyczną wiedzą, która ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonych życiowych celów.

Flinders University / CDW Studios
Flinders University / CDW Studios

Flinders University / CDW Studios

CDW Studios School of Visual Effects and Entertainment Design działa od 2011 roku, zapewniając studentom w całej Australii najbardziej aktualne i odpowiednie wykształcenie do pracy w branży VFX i projektowania rozrywki.

Kajabi
Kajabi

Kajabi

Twórz, promuj i sprzedawaj swój kurs online, witrynę członkowską lub program coachingowy bez kodowania, zatrudniania, uczenia się, wtyczek i zepsutych integracji. Po prostu piękny, profesjonalny biznes oparty na wiedzy, zbudowany zaledwie kilkoma kliknięciami.

Creative Live
Creative Live

Creative Live

Oprócz tysięcy naszych zajęć online, chcemy pomóc naszej społeczności na całym świecie w utrzymaniu jeszcze lepszej łączności i inspiracji w tym trudnym okresie COVID. Przedstawiamy CreativeLive TV - nasz bezpłatny, całodobowy program telewizyjny, transmitowany na żywo z salonów, studiów i stołów kuchennych znanych, kreatywnych ikon. Ciesz się występami muzycznymi, zadaniami i odpowiedziami na żywo, gotowaniem, mówieniem, rękodziełem i nie tylko - wszystko w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni pełnej radości, wspólnych doświadczeń i interaktywnego czatu na żywo.

Podia
Podia

Podia

Zamień swoją pasję w dochód. Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać kursy online, seminaria internetowe, pliki do pobrania i członkostwa bez martwienia się o technologię.

Pluralsight
Pluralsight

Pluralsight

Pluralsight, Inc. to amerykańska publiczna firma edukacyjna online, która oferuje różnorodne szkolenia wideo dla programistów, administratorów IT i kreatywnych profesjonalistów za pośrednictwem swojej witryny internetowej.

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.