ucz się nowocześnie

Sprawdź polecane serwisy

Wybierz profesjonalne serwisy, w których otrzymasz merytoryczną wiedzę od najlepszych specjalistów na rynku. Może stanie się to początkiem nowej przygody w Twoim życiu lub pracy w zawodzie, którego pragniesz.

Academy of Art University
Academy of Art University

Academy of Art University

Od 1929 roku artyści i projektanci nazywają Academy of Art University swoim domem. Założona w San Francisco i będąca własnością rodziny, jest jedną z największych prywatnych akredytowanych szkół artystycznych i projektowych w kraju. Jesteśmy przede wszystkim szkołą zawodową - wyspecjalizowanym miejscem, które pomaga opanować rzemiosło, przygotowując się do ról zawodowych jako artystów i projektantów. Nasz praktyczny, rozsądny program nauczania jest prowadzony przez jedne z najwybitniejszych umysłów pracujących w dzisiejszych kreatywnych i innowacyjnych branżach. Pomogą Ci rozwinąć Twój talent i zdobyć umiejętności poszukiwane na rynku kreatywnym.

CG Spectrum
CG Spectrum

CG Spectrum

Szkoła online animacji, efektów wizualnych i projektowania gier.

Creative Live
Creative Live

Creative Live

Oprócz tysięcy naszych zajęć online, chcemy pomóc naszej społeczności na całym świecie w utrzymaniu jeszcze lepszej łączności i inspiracji w tym trudnym okresie COVID. Przedstawiamy CreativeLive TV - nasz bezpłatny, całodobowy program telewizyjny, transmitowany na żywo z salonów, studiów i stołów kuchennych znanych, kreatywnych ikon. Ciesz się występami muzycznymi, zadaniami i odpowiedziami na żywo, gotowaniem, mówieniem, rękodziełem i nie tylko - wszystko w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni pełnej radości, wspólnych doświadczeń i interaktywnego czatu na żywo.

Eduj.pl
Eduj.pl

Eduj.pl

Platforma dla twórców szkoleń online z prowizyjnym systemem rozliczeń dla autorów.

Flinders University / CDW Studios
Flinders University / CDW Studios

Flinders University / CDW Studios

CDW Studios School of Visual Effects and Entertainment Design działa od 2011 roku, zapewniając studentom w całej Australii najbardziej aktualne i odpowiednie wykształcenie do pracy w branży VFX i projektowania rozrywki.

Iamagmasterclasses
Iamagmasterclasses

Iamagmasterclasses

Ucz się, udostępniaj i łącz się z najlepszymi artystami dzięki IAMAG Master Classes.

Kajabi
Kajabi

Kajabi

Twórz, promuj i sprzedawaj swój kurs online, witrynę członkowską lub program coachingowy bez kodowania, zatrudniania, uczenia się, wtyczek i zepsutych integracji. Po prostu piękny, profesjonalny biznes oparty na wiedzy, zbudowany zaledwie kilkoma kliknięciami.

Learnu Pon
Learnu Pon

Learnu Pon

Uwolnij moc uczenia się dzięki LearnUpon LMS. Łącząc technologię zorientowaną na użytkownika i wiodącą w branży wiedzę specjalistyczną, skorzystaj z LearnUpon, aby zapewnić skuteczne szkolenia, które napędzają sukces pracownika, partnera i klienta w Twojej firmie.

Pluralsight
Pluralsight

Pluralsight

Pluralsight, Inc. to amerykańska publiczna firma edukacyjna online, która oferuje różnorodne szkolenia wideo dla programistów, administratorów IT i kreatywnych profesjonalistów za pośrednictwem swojej witryny internetowej.

Podia
Podia

Podia

Zamień swoją pasję w dochód. Wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać kursy online, seminaria internetowe, pliki do pobrania i członkostwa bez martwienia się o technologię.

Strefa Kursów
Strefa Kursów

Strefa Kursów

Kursy ze strefakursów.pl uczą konkretnych umiejętności, które pozwolą Ci się rozwinąć zawodowo lub hobbystycznie. Każdy kurs przepełniony jest praktyczną wiedzą, która ułatwi Ci osiągnięcie wymarzonych życiowych celów.

Udemy
Udemy

Udemy

Dołącz do 40 milionów kursantów z całego świata, którzy już uczą się z Udemy! Do wyboru masz ponad 100.000 wysokiej jakości kursów internetowych na życzenie!

Sekcja Serwisy w wersji PRO zawiera

30

Polecanych zasobów

Znajdziesz tu niemal wszystkie profesjonalne serwisy, które warto znać.

309

Powiązanych kursów

Zdobywanie nowej wiedzy jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

1

Serwis doskonały

Ale nie powiemy Ci który, no chyba, że nas jakoś przekonasz byśmy zdradzili ten sekret 😃

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.