pracuj profesjonalnie

Sprawdź polecane technologie

W dzisiejszym świecie, w którym oprogramowanie wspiera ciągłe dążenie do innowacji trudno nadążyć za pojawiającymi się nowościami. Z naszą listą najpopularniejszych technologii zawsze będziesz na czasie!

Angular
Angular

Angular

Frameworki JavaScript

Angular – otwarty framework i platforma do tworzenia SPA, napisany w języku TypeScript i wspierany oraz rozwijany przez Google.

Bootstrap
Bootstrap

Bootstrap

Frameworki CSS

Szybko projektuj i dostosowuj responsywne witryny mobilne za pomocą Bootstrap, najpopularniejszego na świecie zestawu narzędzi typu open-end, zawierającego zmienne i mixiny Sass, responsywny system grid, rozbudowane wstępnie utworzone komponenty i potężne wtyczki JavaScript.

C#
C#

C#

Języki Programowania

C # jest językiem programowania ogólnego przeznaczenia, wieloparadygmatycznym, obejmującym dyscypliny programowania statycznego, silnego typowania, zakresu leksykalnego, imperatywnego, deklaratywnego, funkcjonalnego, ogólnego, obiektowego i zorientowanego na komponenty.

CSS
CSS

CSS

Web Development

Kaskadowe arkusze stylów to język arkuszy stylów używany do opisywania prezentacji dokumentu napisanego w języku znaczników, takim jak HTML. CSS jest podstawą technologii World Wide Web, obok HTML i JavaScript.

Django
Django

Django

Frameworki Phyton

Django to wysokopoziomowa platforma internetowa w języku Python, która zachęca do szybkiego tworzenia i czystego, pragmatycznego projektowania. Zbudowany przez doświadczonych programistów, rozwiązuje większość problemów związanych z tworzeniem stron internetowych, dzięki czemu możesz skupić się na pisaniu aplikacji bez konieczności odkrywania na nowo koła. Jest darmowy i open source.

Express.js
Express.js

Express.js

Frameworki NodeJS

Express.js, lub po prostu Express, to szkielet aplikacji internetowych zaplecza dla Node.js, wydany jako bezpłatne i otwarte oprogramowanie na licencji MIT. Przeznaczony jest do tworzenia aplikacji internetowych i interfejsów API. Został nazwany de facto standardową platformą serwerową dla Node.js.

Flutter
Flutter

Flutter

Aplikacje Mobilne

Flutter to zestaw narzędzi interfejsu użytkownika Google do tworzenia pięknych, natywnie skompilowanych aplikacji na urządzenia mobilne, strony internetowe i komputery stacjonarne z jednej bazy kodu.

Foundation
Foundation

Foundation

Frameworki CSS

Mobile First Framework z czystymi znacznikami.

HTML
HTML

HTML

Web Development

HTML (Hypertext Markup Language) jest to kod używany do tworzenia struktury strony i jej zawartości. HTML nie jest językiem programowania; jest językiem znaczników (ang. markup language). HTML składa się z serii znaczników (tagów), których używa się do zamknięcia, opakowania różnych części treści, tak aby wyglądały i/lub działały w określony sposób. Z pomocą tagów możesz ze słów czy obrazów zrobić linki do innych stron, sprawić by były napisane kursywą, większą czcionką, wytłuścić je itd.

JavaScript
JavaScript

JavaScript

Języki Programowania

JavaScript to język programowania, który umożliwia wdrożenie na stronie internetowej skomplikowanych elementów, dzięki którym strona ta może nie tylko wyświetlać statyczne informacje, ale również obsługiwać zmianę treść odpowiednio do sytuacji, wyświetlać interaktywne mapy i animacje grafiki 2D/3D , wyświetlać video itd. Jest to trzecia warstwa standardowych technologii internetowych. Dwie pozostałe to HTM i CSS.

Laravel
Laravel

Laravel

Frameworki PHP

Framework do aplikacji internetowych napisany w języku PHP z ekspresyjną, elegancką składnią, bazujący na wzorcu architektonicznym Model-View-Controller.

Materialize
Materialize

Materialize

Frameworki CSS

Nowoczesna responsywna platforma front-end oparta na Material Design.

Nuxt.js
Nuxt.js

Nuxt.js

Frameworki Vue

Nuxt.js to darmowy framework aplikacji internetowych typu open source oparty na Vue.js, Node.js, Webpack i Babel.js. Nuxt jest inspirowany przez Next.js, który jest strukturą o podobnym przeznaczeniu, opartą na React.js. Framework jest reklamowany jako „meta-framework do zastosowań uniwersalnych”.

PHP
PHP

PHP

Języki Programowania

Interpretowany, skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych i budowania aplikacji webowych w czasie rzeczywistym.

React Native
React Native

React Native

Aplikacje Mobilne

React Native łączy najlepsze elementy programowania natywnego z React, najlepszą w swojej klasie biblioteką JavaScript do tworzenia interfejsów użytkownika.

Ruby on Rails
Ruby on Rails

Ruby on Rails

Frameworki Ruby

Ruby on Rails – framework open source do szybkiego tworzenia aplikacji webowych stworzony głównie przez duńskiego programistę Davida Heinemeiera Hanssona w ramach pracy nad oprogramowaniem Basecamp. RoR został napisany w języku Ruby z użyciem architektury MVC.

Socket.io
Socket.io

Socket.io

Frameworki NodeJS

Socket.IO umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym, dwukierunkową i opartą na zdarzeniach. Działa na każdej platformie, przeglądarce lub urządzeniu, koncentrując się jednakowo na niezawodności i szybkości.

Spring
Spring

Spring

Frameworki Java

Szkielet tworzenia aplikacji w języku Java dla platformy Java Platform, Enterprise Edition. Spring Framework powstał na bazie kodu opublikowanego w książce Roda Johnsona Design and Development.

Svelte
Svelte

Svelte

Frameworki JavaScript

Svelte to radykalnie nowe podejście do tworzenia interfejsów użytkownika. Podczas gdy tradycyjne frameworki, takie jak React i Vue, wykonują większość swojej pracy w przeglądarce, Svelte przenosi to do etapu kompilacji, który ma miejsce podczas tworzenia aplikacji.

Symfony
Symfony

Symfony

Frameworki PHP

Symfony – framework dla aplikacji internetowych napisany w języku PHP bazujący na wzorcu projektowym MVC. Wydany na licencji X11, zaliczany jest do wolnego oprogramowania.

Tailwind CSS
Tailwind CSS

Tailwind CSS

Frameworki CSS

Framework CSS oparty na użyteczności, wyposażony w klasy takie jak flex, pt-4, text-center i rotate-90, które można skomponować w celu zbudowania dowolnego projektu bezpośrednio w znacznikach.

Vue
Vue

Vue

Frameworki JavaScript

Vue.js to front-endowy framework JavaScript typu open source model-view-viewmodel do tworzenia interfejsów użytkownika i aplikacji jednostronicowych. Został stworzony przez Evana You i jest utrzymywany przez niego i pozostałych aktywnych członków zespołu.

Xcode
Xcode

Xcode

Aplikacje Desktopowe

Xcode jest zintegrowanym środowiskiem programistycznym firmy Apple Inc., służącym do tworzenia aplikacji i innego oprogramowania na system macOS. Pozwala programować we wszystkich głównych warstwach programistycznych OS X takich jak Carbon, Cocoa i Java.

Zend Framework
Zend Framework

Zend Framework

Frameworki PHP

Framework przeznaczony do tworzenia aplikacji WWW w języku PHP. Rozwijany jest przez firmę Zend Technologies oraz niezależnych programistów, co gwarantuje stałe wsparcie techniczne. Framework rozpowszechniany jest na licencji BSD.

Sekcja Technologie w wersji PRO zawiera

189

Polecanych zasobów

Znajdziesz tu niemal wszystkie najnowsze technologie, które warto znać.

31

Kategorii w sekcji

Pogrupowaliśmy wszystko we właściwe kategorie by jeszcze prościej było się po nich poruszać.

0

Kosmicznych technologii

Próbujemy się skontaktować z pozaziemskimi cywilizacjami, ale niestety bezskutecznie 😃

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.