React
WebDevCaveman Logo
Frameworki JavaScript

React

React.js – biblioteka języka programowania JavaScript, która wykorzystywana jest do tworzenia interfejsów graficznych aplikacji internetowych. Została stworzona przez Jordana Walke, programistę Facebooka, a zainspirowana przez rozszerzenie języka PHP – XHP.

W wersji PRO znajdziesz

5

Powiązane kursy

61

Powiązane zasoby

18

Powiązane kanały youtube

Powiązane książki

Powiązane profile twitter
BADŹ na bieżąco

Sprawdź inne technologie

Tailwind CSS
WebDevCaveman Logo

Tailwind CSS

Frameworki CSS

Framework CSS oparty na użyteczności, wyposażony w klasy takie jak flex, pt-4, text-center i rotate-90, które można skomponować w celu zbudowania dowolnego projektu bezpośrednio w znacznikach.

Svelte
WebDevCaveman Logo

Svelte

Frameworki JavaScript

Svelte to radykalnie nowe podejście do tworzenia interfejsów użytkownika. Podczas gdy tradycyjne frameworki, takie jak React i Vue, wykonują większość swojej pracy w przeglądarce, Svelte przenosi to do etapu kompilacji, który ma miejsce podczas tworzenia aplikacji.

Django
WebDevCaveman Logo

Django

Frameworki Phyton

Django to wysokopoziomowa platforma internetowa w języku Python, która zachęca do szybkiego tworzenia i czystego, pragmatycznego projektowania. Zbudowany przez doświadczonych programistów, rozwiązuje większość problemów związanych z tworzeniem stron internetowych, dzięki czemu możesz skupić się na pisaniu aplikacji bez konieczności odkrywania na nowo koła. Jest darmowy i open source.

C#
WebDevCaveman Logo

C#

Języki Programowania

C # jest językiem programowania ogólnego przeznaczenia, wieloparadygmatycznym, obejmującym dyscypliny programowania statycznego, silnego typowania, zakresu leksykalnego, imperatywnego, deklaratywnego, funkcjonalnego, ogólnego, obiektowego i zorientowanego na komponenty.

Bootstrap
WebDevCaveman Logo

Bootstrap

Frameworki CSS

Szybko projektuj i dostosowuj responsywne witryny mobilne za pomocą Bootstrap, najpopularniejszego na świecie zestawu narzędzi typu open-end, zawierającego zmienne i mixiny Sass, responsywny system grid, rozbudowane wstępnie utworzone komponenty i potężne wtyczki JavaScript.

HTML
WebDevCaveman Logo

HTML

Web Development

HTML (Hypertext Markup Language) jest to kod używany do tworzenia struktury strony i jej zawartości. HTML nie jest językiem programowania; jest językiem znaczników (ang. markup language). HTML składa się z serii znaczników (tagów), których używa się do zamknięcia, opakowania różnych części treści, tak aby wyglądały i/lub działały w określony sposób. Z pomocą tagów możesz ze słów czy obrazów zrobić linki do innych stron, sprawić by były napisane kursywą, większą czcionką, wytłuścić je itd.

Przejdź na pro

Zapisz się na wczesny dostęp

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
  • Otrzymasz dostęp do serwisu zaraz po jego starcie
  • Abonament w super promocyjnej cenie - oszczędzasz 40%
  • Zniżka obowiązuje przez cały okres aktywności konta
  • Obiecujemy nie spamować Twojej skrzynki mailowej

Zapisanie na listę oznacza akceptację naszej polityki prywatności.
Możesz wypisać się w każdej chwili.